Jaunums Promed pakalpojumu klāstā - veloergometrijas slodzes tests!
Jaunums Promed pakalpojumu klāstā - ehokardiogrāfija!
Jaunums Promed pakalpojumu klāstā - vēdera dobuma ultrasonogrāfija!
Fizioterapija ir nepieciešama pēc traumām, operācijām, muguras sāpju, muskuļu sāpju, sporta nodarbībās radītu muskuļu sasprindzinājuma, kā arī citos gadījumos.
Ārstnieciskās vingrošanas galvenais uzdevums ir mazināt cilvēka veselības problēmas.
Masāža ir viens no zināmajiem vecākajiem ārstniecības veidiem
Tecar izmanto gan akūtu, gan hronisku problēmu gadījumos - pie akūtiem saišu bojājumiem, muskuļu plīsumiem, miofasciālām sāpēm u.c. - gan bērniem, gan pieaugušajiem.
“GameReady” palīdz efektīvi novērst tūsku pēcoperāciju periodā, pie hronisku locītavu slimību izraisītām sāpēm, kā arī uzlabo atjaunošanās procesus pēc smagiem treniņiem, samazinot muskuļu tūsku, tādējādi samazinot atjaunošanās laiku.
Holtera monitorēšana ir sirds ritma pierakstīšana ilgākā laika posmā.
Arnolds Skirmanis
Traumatologs - ortopēds (balsta sistēmas ārsts) specializējas locītavu, skeleta, muskuļu un citu balsta aparāta slimību, traumu (tai skaitā sporta traumu) diagnostikā un ārstēšanā.
Kardiologs ir ārsts, kurš specializējies sirds slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē.
Teipa iedarbības efekts tiek panākts ar dziļās jušanas jeb proprioreceptoru stimulāciju.
Ultrasonogrāfija ir vizuālās diagnostikas izmeklējums, ar kura palīdzību iespējams noteikt orgānu un mīksto audu struktūru.
Elektrokardiogramma ir sirds elektriskās aktivitātes grafisks attēls. Tā ir praktiska, viegli atkārtojama un lēta sirds elektriskās aktivitātes reģistrēšanas metode, lai novērotu, vai pastāv mehāniski vai bioelektriski traucējumi.
Sporta ārsts ir speciālists, kas sniedz konsultācijas dažādu vecumu cilvēkiem, kuri aktīvi trenējas kādā sporta veidā vai vēlas uzsākt treniņus
Ārstnieciskā sejas masāža ir būtisks darbs ne tikai ar ādu, bet arī sejas muskulatūru, fasciju un limfas atteci
Limfas uzdevums ir regulēt šķidruma līmeni organismā, uzņemt un iznīcināt patogēnus, vecās un bojātās šūnas. Ražojot antivielas, limfa veido organisma imunitāti. Tai nav sava "sūkņa", tāpēc īpaši jārūpējas par šīs sistēmas efektivitāti.
Call Now ButtonPiesaki vizīti!